KINGAD, SAAPAD, JALANÕUD, JALATSID, RÕIVAD JA KOTID

 Ettevõtest

 

Tänases Bata struktuuris on neli peamist regionaalset ärikeskust, mis juhivad esindusi kõigis maailmajagudes. Ettevõtte laiaulatuslik ülemaailmne integratsioon põhineb kõikide regioonide rahvuslike traditsioonide, kultuuri, geograafiliste ja poliitiliste eripärade sügavaimal mõistmisel.

Igal esindusel on isiklik ainulaadne korporatiivne poliitika, mis võimaldab paindlikult kohaneda ka kõige väiksematele muutustele turul ja koheselt reageerida potentsiaalsele tarbimisnõudluse kasvule. Ümbritseva maailmaga pidevas kooskõlas tegutsemine võimaldab Batal maksimaalselt ära kasutada kõik meie suurepärased ideed – alustades nende ideede tekkest, uurimistegevusest ja toodangu väljatöötamisest ning lõpetades valmistoodangu turustamise ja turunduspoliitikaga.

Peamine Bata konkurentsieelis seisneb tema ülemaailmses tuntuses.

Seda kõike kasutatakse oskuslikult regionaalsete esinduste poolt, kes teevad pidevat koostööd üksteisega paljurahvuselise tohutu organisatsiooni efektiivse töö tagamisel, eksklusiivsete kollektsioonide innovatsiooniprotsessis ja ressursside küsimustes.

Bata tänasel päeval


  • Teenindab päevas 1 miljonit klienti
  • Pakub tööd 40000 inimesele
  • Haldab 5500 jaemüügi kauplust
  • Juhendab jaemüügitegevust rohkem kui 50 riigis
  • Kontrollib 40 tootmisasutust 26 riigis

Bata 4 filiaali


  • Bata Euroopas asukohaga Lausanne’is
  • Bata Aasias ja Aafrikas asukohaga Singapuris
  • Bata Ladina-Ameerikas asukohaga Mexico’s
  • Bata Põhja-Ameerikas asukohaga Toronto

Bata Eestis ja Lätis


Milano, Pariis, Bangkok, Genf, Santiago, Toronto, Madrid, Dubai, Praha, Singapur, Dublin... Ükskõik millisest nimetatud linnast võib kergelt leida ühe 5500 Bata kauplusest. Bata kauplused paiknevad kõige parematel kaubanduspindadel ja kaasaegsetes kaubanduskeskustes. See on ilmekas näide edukast kontseptsioonist, mille Tomas Bata lõi Tšehhoslovakkias juba 1894. aastal. Bata’de perekond omab ja juhib juba enam kui 110 aastat tohutut jalatsite tootmis- ja turustusettevõtet.

Tänasel hetkel töötab Bata edukalt ka Eestis ja Lätis. Kolm meie kauplust asuvad Tallinnas ja kolm asuvad Riias. Kõrge kvaliteediga kaubad suhteliselt soodsa hinnaga leiavad üha enam ja enam tarbijaid ka meil. Kaupluste tradiotsiooniliselt hea disain, suurepärane teenindus, kvalifitseeritud personal tagavad klientidele ülima mugavuse ja hea informeerituse valiku tegemiseks meie toodangu hulgast. Me loodame, et Bata laiast kaubavalikust leiab endale sobiva toote igaüks ning valik rahuldab ka kõige nõudlikumat maitset.